Я дуже щасливий, що нам вдалося зіграти внічию, радий за мою команду. Нам пощастило зрівняти рахунок на останній хвилині, але те , як Рапід діяв у другому таймі, можна сказати ми заслужили нічию. У першому таймі багато нервували. Гравці розуміли, що граючи на такому рівні, будь-яка твоя помилка карається суперником. Нам пощастило. У перерві я сказав хлопцям не опускати руки і тому команда вірила в себе. Нічия - заслужений результат, тим більше наша команда дуже молода, багато хлопців не грали на такому рівні.
- Чи була у вас думка випустити у перерві Хоффмана?
Ні. Не було такої думки, але під кінець гри його шанси вийти зросли. Проте було вирішено не випускати його, щоб не вносити корективи у гру, яка виходила. Ритм збити не ризикнули.
- Чому ви замінили автора гола Гвідо Бюргшталлера ?
У нього травма гомілкостопа, завтра буде проведено обстеження і ми будемо знати точний діагноз.
- Що ви сказали своїм гравцям у перерві матчу?
Голос я не підвищував на хлопців, всі і так були засмучені. Команда була розчарована своїми 2-3 помилками в обороні в першому таймі. Але ми вірили в свої сили і знали: треба вийти на поле і боротися!
Ця гра була випробуванням, тестом для нас. Хотіли побачити на якому рівні ми зараз знаходимося.
- Ця нічия залишиться тільки добрим спогадом або послужить також хорошим стимулом у подальших іграх?
Звичайно. Нам вдалося переломити матч. Сподіваюся, що в майбутніх складних моментах наші хлопці згадають про те, як змогли переломити матч проти "Динамо" після 0:2.
- Наскільки для вас була важлива підтримка фанів після першого тайму?
Вони молодці, так підтримували нас! Після 0:2 я чув свист з трибун і було помітно, що вони незадоволені. Саме вони підтримали нас у важку хвилину.
- Наскільки важлива в таких іграх мораль, сила характеру?
Настрій, психологічна підготовка в таких матчах - найголовніші фактори успіху. У Рапіда є як підйоми, так і падіння. У чемпіонаті ми вели 2:0, але потім програли 2:4. А сьогодні при доброму моральному настрої команда змогла повернутися в гру і потенціал ще є. Дайте тільки час!