Гравці «Наполі» на чолі з Бенітесом після тренування зібралися на барбекю

Світовий футбол 15 Січня, 19:07 648
Гравці «Наполі» на чолі з Бенітесом після тренування зібралися на барбекю  | 19-27
«Наполі» незвичайним чином завершив тренувальну сесію, після її закінчення всією командою на чолі з Рафаелем Бенітесом зібравшись на барбекю, приготуванням якого займалися головним чином Мігель Брітос, призначений шеф-кухарем, і Крістіан Маджо.

Весь ігровий склад неаполітанців покуштував асадо - традиційне латиноамериканське блюдо на м'ясній основі.

«Після вчорашнього вихідного дня сьогодні ми повернулися до тренувань, а після занять зібралися на барбекю, щоб об'єднати наші сильні сторони. Брітос взяв на себе відповідальність за підготовку м'яса за допомогою Маджо і деяких інших, особливо наших південноамериканських гравців, які можуть похвалитися своїми кулінарними здібностями. Після цього приємного проведення часу ми повинні трохи відпочити, а завтра з новими силами продовжимо підготовку до недільної гри з «Лаціо», - наводить слова Беністеса «Чемпіонат».