Весь ігровий склад неаполітанців покуштував асадо - традиційне латиноамериканське блюдо на м'ясній основі.
«Після вчорашнього вихідного дня сьогодні ми повернулися до тренувань, а після занять зібралися на барбекю, щоб об'єднати наші сильні сторони. Брітос взяв на себе відповідальність за підготовку м'яса за допомогою Маджо і деяких інших, особливо наших південноамериканських гравців, які можуть похвалитися своїми кулінарними здібностями. Після цього приємного проведення часу ми повинні трохи відпочити, а завтра з новими силами продовжимо підготовку до недільної гри з «Лаціо», - наводить слова Беністеса «Чемпіонат».