А у найближчу середу, після двох днів, насичених контрольними матчами, Сергій Ребров запропонував усім бажаючим з'їздити в Малагу на іншу гру Кубка Короля «Малага» - «Атлетик» (Більбао). Адже футбол так влаштований, що завжди потрібно продовжувати удосконалюватися і використовувати в своїй роботі найкращий досвід.