Насичений другий день «біло-синіх» в Іспаніі

Динамо Київ 15 Січня, 22:17 1200
Насичений другий день «біло-синіх» в Іспаніі     | 19-27
Другий день перебування динамівців в іспанській Марбельї був насичений двома тренуваннями.

Ранковому тренуванню передувала довга теоретична установка, через яку футболісти відправилися до футбольного центру трохи пізніше запланованого.

Після активної розминки, в якій цього разу брали участь і голкіпери, всіх гравців чекали знайомі по попереднім зборам станції зі снарядами для силових вправ, а також вправ, орієнтованих на розвиток м'язів-стабілізаторів.

Перед тим, як до снарядів підійшли футболісти, навантаження при виконанні вправ з кожним із снарядів перевірив на собі асистент головного тренера Рауль Ріанчо, після чого весь тренерський штаб контролював виконання вправ футболістами. Вправи були найрізноманітніші – від піднімання штанги до роботи на фітболах.

Потім почалася робота з м'ячами, для якої гравці були поділені на дві групи – окремо гравці оборони і окремо гравці атаки. Діями оборонців керував Рауль Ріанчо, в той час як більш чисельною групою займався Сергій Ребров. Під його керівництвом півзахисники і нападники награвали швидкі комбінації із завершальними ударами. В цей час два незадіяних воротаря позмінно тренувалися на сусідньому полі під керівництвом Михайла Михайлова. Олександр Шовковський підбадьорив Олександра Рибку, побачивши, що той відбив м'яч після дуже небезпечного удару, а коли Андрій Ярмоленко одну з атак завершив класним результативним ударом головою, Михайло Леонідович весело крикнув Андрієві: «А кажеш, що погано головою граєш!»

Та й загалом, незважаючи на дуже насичений робочий день, настрій всередині колективу у всіх гравців відмінний. Коли Сергій Сидорчук виконував одну із силових вправ, Андрій Ярмоленко, що стояв позаду, жартома сказав Максиму Ковалю: «Дивись, як чітко виконує! А шию як тримає!». Веселилися при виконанні тієї ж вправи і Бетао з Даніло Сілвою. Бразилець, який нещодавно повернувся в команду, спочатку переплутав, в якій послідовності необхідно піднімати руку і ногу, з чого вийшла якась смішна подоба танцю, яка розвеселила самого Бетао.

Саме вечірнє тренування почалося з гри в квадратах по чотири, у трьох з яких було по два відбираючих. Два гравця з квадрата, у кого відібрали м'яч, повинні були бігти в інший, «порожній» квадрат, що додало вправі більшої динамічності, а самим футболістам – здорового азарту. Окремо через застуду займався Владислав Калітвінцев, проте вже завтра він має приєднатися до загальної групи.

Більшу ж частину заняття всі польові гравці з двома голкіперами позмінно відпрацьовували контроль м'яча. Під час короткої перерви на відпочинок Сергій Ребров дозволив гравцям, які були розбиті на дві команди в різних манішках, бити по воротах з-за меж штрафної площі, при цьому та команда, яка заб'є менше, повинна була виконати елементарну вправу. Однак забити Олександру Шовковському нікому не вдавалося. «Скільки «сині» забили? Поки жодного?! Значить, сильно втомилися», - посміхаючись, резюмував Сергій Станіславович.

Ігор Бондаренко