Генеральний директор «Шахтаря» Сергій Палкін запевнив, що з домовленістю із «Ареною Львів» нема ніяких проблем.
- Ми зараз ведемо переговори з «Ареною Львів» про підписання договору оренди. У найближчі дні це станеться. Я не бачу жодних проблем з підписанням угоди. Це звичайний процес переговорів, і я не розумію, хто нагнітає обстановку і кому це все вигідно. Ще раз повторюся: в найближчі пару днів договір буде підписаний, - заявив Палкін.