Офіційний сайт «моряків» повідомив, що їх контракти з клубом розірвані. Гравці вже працевлаштувалися в інших командах.
«Чорноморець» дякує футболістам за сумлінну роботу, за істотний внесок в успішні виступи команди і бажає їм вдалого продовження спортивної кар'єри.