Нападник «Чорноморця» Руслан Фомін став азербайджанської «Габали», - повідомляє «Трибуна».
Термін угоди поки не повідомляється. За даними Azerisport, українець підписав контракт на півроку.
Нагадаємо, в кінці 2014 року «Габалу» очолив екс-тренер «Чорноморця» Роман Григорчук, а 5-го січня гравцем азербайджанської команди став Олексій Гай. Пізніше гравцем «Габали» став воротар «Чорноморця» Сергій Безотосний.