Александар Драгович: «Мені важко пояснити, чому ми так провалилися»

Динамо Київ 4 Жовтня, 05:33 771
Александар Драгович: «Мені важко пояснити, чому ми так провалилися» | 19-27
Центральний захисник київського "Динамо" Олександр Драгович не може знайти пояснення тому факту, що українська команда впустила перемогу над віденським "Рапідом" у матчі другого туру групового турніру Ліги Європи.

За словами 22-річного футболіста, всі футболісти "біло-синіх" засмучені результатом поєдинку.

"У першому таймі ми досягли дуже доброго результату. У другій половині ми, звичайно, не заслуговували перемоги. Мені важко пояснити, чому ми так провалилися. Це був особливий матч для мене, але розчарування велике, адже ми зіграли тільки внічию, виграючи по ходу зустрічі з рахунком 2:0. Фанати "Рапіда" підтримували свою команду, я був зосереджений на своїй грі ", - наводить слова Драговича Austria Presse Agentur.