Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний повідомив каналу «Футбол 1», що його команда продовжить комплектацію молодими футболістами провідних українських клубів.
- З нами їде кілька нових хлопців з «Динамо». Подивимося їх. Сподіваюся, що до нас під'їде хлопець з «Шахтаря», коли вирішить сімейні проблеми, - сказав Грозний, пише Террикон
В`ячеслав Грозний: «Окрім динамівців, до нас приєднається ще й хлопець з «Шахтаря»
Головний тренер «Говерли» В'ячеслав Грозний повідомив каналу «Футбол 1», що його команда продовжить комплектацію молодими футболістами провідних українських клубів.