Лукман Аруна: «Має пройти якийсь час»

Динамо Київ 4 Жовтня, 06:12 1029
Лукман Аруна: «Має пройти якийсь час» | 19-27
Півзахисник "Динамо" про гру з "Рапідом"

Аруна, ти упустив хороший шанс наприкінці матчу. Чому так сталося?

Тут особливо немає про що говорити - я дійсно упустив хороший момент, а з ним можливість принести команді перемогу.

Блохін був дуже розлючений в цей момент ...

Він нічого мені не сказав.

Яка атмосфера в команді після цієї гри?

Ми втратили два очки, але це футбол. Вели 2:0 і дали супернику зрівняти рахунок. ми зробили ряд помилок і повинні дещо змінити в своїй грі.

Як виправляти ситуацію?

Я не знаю, але має пройти якийсь час.