Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор «гірників» Сергій Палкін:
«Сьогодні клуб підписав договір оренди з «Ареною Львів» на 2015 рік», - написав Палкін.
Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив генеральний директор «гірників» Сергій Палкін:
«Сьогодні клуб підписав договір оренди з «Ареною Львів» на 2015 рік», - написав Палкін.