Нагадаємо, що Артем Федецький дуже негативно висловився про газон у матчі з "Фіорентиною", але Хуанде Рамос у інтерв'ю офіційному сайту "Дніпра" зазначає: "Не можна приймати стан поля за виправдання". Іспанський спеціаліст наводить залізний аргумент: поле однакове для обох команд.
А про причину поразки тренер каже так: "Команда виявила велике бажання, але інша справа, що виходило не все". Рамос підкреслює, що можливості змінити хід гри у його команді були, і його хлопці зробили все можливе задля перемоги.