Під час інтерв'ю сайту westlondonsport.com Ніко зазначив, що бажав би залишитися у КПР, де він зараз грає. Взагалі, він задоволений поверненням у Англію і поверненням у Лондон.
Щодо перебування у "Динамо", то хорват говорить так: "Можливо, я не адаптувався в Києві і тому дуже зрадів, коли отримав шанс повернутися до Англії. Реднапп вірить у мене, для мене це важливо"