Так, він повідомив сайт Чемпионат.com, що буквально сьогодні було вирішено питання з виїздом на матч чергового туру УПЛ проти "Шахтаря". Однак чи вийде на полі команда під час наступного туру, він не знає. "Ситуація з документами така, як і раніше. Незрозуміла", - зазначає Владислав.
Попри всі проблеми "Арсенал" налаштований дати бій чемпіону країни. "Поле рівне, ми хочемо зіграти гідно", - говорить Ващук.