Олег Саленко: "Як я розумію, у Блохіна кредит довіри до кінця року"

Динамо Київ 4 Жовтня, 14:55 634
Олег Саленко: Як я розумію, у Блохіна кредит довіри до кінця року | 19-27
Відомий футболіст, кращий бомбардир чемпіонату світу-1994 Олег Саленко у розмові з кореспондентом ІТАР-ТАСС поділився думкою про невдалий старт київського "Динамо" в Лізі Європи
і наголосив, що команда дуже погано грає на утримання рахунку. У матчі другого туру в групі G "Динамо " зіграло внічию з віденським "Рапідом" / 2:02 /, ведучи по ходу зустрічі з рахунком 2:0.
 
"Головна проблема київського" Динамо "якраз полягає в тому, що вони не можуть взяти м'яч під свій контроль, коли вже ведуть у рахунку, - сказав Саленко.
 
- Вчорашня гра спочатку виходила у киян, але коли вони повели в рахунку в два м'ячі, все розвалилося. Замість того, щоб утримувати м'яч і "сушити" гру, вони відходять назад і грають "на відбій", тому і виникають у команди проблеми в кінцівці, як було вчора. Дуже неприємна нічия".
 
"Динамо" лихоманить і в єврокубках, і в українському чемпіонаті, - продовжив Саленко. - І вболівальники дуже болісно ставляться до останніх результатів команди. Якщо судити навіть по трансферній вартості гравців, то футболісти "Динамо" за своїм рівнем на голову вище суперників з "Рапіда". Але проблема в тому, що єдиної команди у "Динамо" немає. Тренер поки шукає потрібні сполучення, тасує склад, а треба вже зупинитися на певному наборі гравців і робити вже з них команду".
 
При цьому, як зазначив фахівець, головному тренеру киян Олегу Блохіну відставка поки не загрожує. "Кредит довіри у Блохіна є, як я розумію, до кінця року, - сказав Саленко - .. Зараз прибрали з клубу його помічників, а самому головному тренеру дали ще один шанс Але, як я вже говорив, Блохіну пора визначитися з складом і робити команду, а на її будівництво завжди потрібен час. Головне, щоб було помітно поступальний рух вперед. Чесно кажучи, я сподівався, що Блохін буде більше довіряти своїм гравцям і динамівським вихованцям, але в міжсезоння були придбані ще чотири легіонери. Якщо подивитися на іноземних гравців "Динамо", то це вже готові професіонали високого рівня, і з них вже зараз потрібно вимагати результат. Однак вони поки грають набагато нижче своїх можливостей Отже, ще одне важливе завдання Блохіна - .. змусити іноземних гравців викладатися по максимуму в матчах за "Динамо".