Наставник молодіжної команди «Динамо» Валентин Белькевич прокоментував перемогу своїх підопічних над донецьким «Металургом» (2:0), а також розповів про стан здоров'я деяких футболістів:
- Матч складається з двох таймів. У першому була рівна боротьба, в перерві я попросив хлопців, щоб вони трохи додали в русі і самовіддачі, що вони і зробили. Тому другий тайм був трохи краще саме в плані руху.
- Заміну Кузика на Харатіна в перерві можна вважати вдалою?
- Ігор довгий час не грав, нещодавно провів матч за команду U -19 і ще продовжує набирати форму. Так вийшло, що він забив гол. А в цілому, все, що я просив, він виконував.
- Коли він вийшов на поле, Полегенько змістився на правий фланг. Для нього це більш звичне місце?
- Це треба запитати у самого Паші. Будь-який футболіст повинен бути універсалом і вміти грати майже на будь-якій позиції.
- Ви не вперше міняєте Болденкова по ходу гри, з чим це пов'язано?
- У Болденкова є проблеми зі здоров'ям. У нього болить бік, його лікують, він виходить на поле і грає, скільки може. Ось і сьогодні, внаслідок навантаження під час матчу Валера відчув біль, так що це була вимушена заміна .
- Наскільки серйозне пошкодження у Чумака?
- Поки не відомо. Це може сказати тільки лікар і тільки після того, як Євген пройде обстеження.
- Як себе почуває Тищенко?
- Він набирає форму після травми і вже приступив до тренувань.
- Ця перемога додасть впевненості команді після кількох поразок?
- Зараз у нас буде довга перерва, яка пов'язана з виступами збірних, багато наших футболістів роз'їжджаються по національних командах. У якому фізичному і психологічному стані вони повернуться - передбачити важко.
Валентин Белькевич: «Матч складається з двох таймів»
Наставник молодіжної команди «Динамо» Валентин Белькевич прокоментував перемогу своїх підопічних над донецьким «Металургом» (2:0), а також розповів про стан здоров'я деяких футболістів: