Клуб вищого дивізіону чемпіонату Болгарії продається за 5 гривень

Світовий футбол 4 Жовтня, 16:58 1017
Клуб вищого дивізіону чемпіонату Болгарії продається за 5 гривень | 19-27
Власник "Нафтохіміка" Микола Філіпов заявив, що припиняє фінансування клубу, який займає після одинадцятого туру передостаннє місце в чемпіонаті Болгарії, інформує "Бліц".

Філіпов готовий продати клуб за 1 лев, що складає трохи більше 5 гривень.

У разі, якщо покупець не знайдеться, "Нафтохімік" буде оголошений банкрутом, а футболістам доведеться шукати нові команди.

На даний момент участь клубу з Бургоса в завтрашньому матчі 12-го туру з "Ботев" під питанням.