П`ять динамівців з Україною (U-21) здолали Албанію

Динамо Київ 25 Січня, 22:31 847
П`ять динамівців з Україною (U-21) здолали Албанію  | 19-27
Молодіжна збірна України з перемоги розпочала свій виступ на міжнародному турнірі «Кубок Анталії» в Туреччині.

У першому поєдинку підопічні Сергія Ковальця виявилися сильнішими за команду Албанії - 2:0.

У цій зустрічі взяли участь відразу п'ять футболістів, залучених з Київського «Динамо»: Георгій Бущан,Валерій Болденков,Олександр Азацький, Віталій Гемега і Олексій Хобленко.

Наступним суперником українців стане на турнірі 26 січня збірна Ірану.