Про це повідомляє офіційний сайт львівського клубу.
Таким чином Олег Голодюк та Павло Ксьонз, в яких укладено довгострокові контракти із «зелено-білими», залишаються футболістами львівського клубу і разом партнерами продовжують підготовку до старту другої частини чемпіонату України з футболу.