Юрій Вернидуб: «На те ми і команда, щоб пережити це все разом»

Футбол України 28 Січня, 21:55 570
Юрій Вернидуб: «На те ми і команда, щоб пережити це все разом»  | 19-27
Головний тренер «Зорі» Юрій Вернидуб в ефірі «Футбол 1» відзначив командний дух, який допомагає протистояти і суперникам, і обставинам, у яких опинився луганський колектив.

- Хлопці вірять нашому президентові, генеральному директору, що все буде добре. По-іншому і бути не може. Не думаю, що наші керівники кинуть команду, тому що я бачу їх прагнення до того, щоб все налагодити. Вони максимально намагаються допомогти, це однозначно.

На те ми й команда, щоб пережити це все разом. Я вдячний хлопцям, що вони терплять і чекають. Все нормально, працюємо, - підсумував Вернидуб.