- Хлопці вірять нашому президентові, генеральному директору, що все буде добре. По-іншому і бути не може. Не думаю, що наші керівники кинуть команду, тому що я бачу їх прагнення до того, щоб все налагодити. Вони максимально намагаються допомогти, це однозначно.
На те ми й команда, щоб пережити це все разом. Я вдячний хлопцям, що вони терплять і чекають. Все нормально, працюємо, - підсумував Вернидуб.