Гендиректор сімферопольського ТСК: «Ні в Севастополі, ні в Ялті команд вже немає»

Світовий футбол 29 Січня, 15:50 1146
Гендиректор сімферопольського ТСК: «Ні в Севастополі, ні в Ялті команд вже немає»   | 19-27
Генеральний директор сімферопольського ТСК Олександр Гайдаш розповів про ситуацію з кримським футболом після заборони УЄФА виступати у російській першості.

«У нас з федерацією футболу Криму, а також «Жемчуженою» і СКЧФ позиції не збігаються. Ми були готові відстоювати свої інтереси - нас, на відміну від них, не влаштовувала пропозиція самостійно вийти зі складу учасників російських футбольних турнірів. Адже одна справа, коли ти сам йдеш, і зовсім інша - коли тебе виганяють.

Зараз наші футболісти, на відміну від гравців севастопольської і ялтинської команд, знаходяться на зборах. Ні в Севастополі, ні в Ялті команд вже немає. Всіх розпустили в грудні, всі написали відповідні заяви. Ми ж досі існуємо на законній основі. Команда зібралася в січні і приступила до тренувального процесу.

Для ТСК головне - інтереси клубу, уболівальників і футболу. Ми висловили свою позицію, яка полягає в тому, що ми не готові самі піти. Нехай нас виганяють, але так ми будемо чесні перед самими собою», - розповів Гайдаш, пише sportbox.ru