На думку генерального директора донецького «Шахтаря» Сергія Палкіна, існують суттєві ризики, того, що чемпіонат України може не стартувати в новому сезоні.
Про це він заявив в інтерв’ю каналу «Футбол 1».
- Для мене важливо, щоб чемпіонат закінчився. Дивлячись на те, що сьогодні відбувається головне питання, щоб дограли до кінця. І таке ж питання, чи розпочнеться він в новому сезоні. Питань дуже багато! На жаль, я не можу на них впливати, - розповів Палкін