На думку екс-форварда збірної України Олега, матч 12-го туру Чемпіонату України «Динамо» – «Металург» буде відрізнятися від кубкової гри між цими суперниками, що відбулася нещодавно у Києві.
- Синьо-білим" потрібно вирвати перемогу, буквально вигризти її зубами... У «Динамо» зараз є труднощі з грою, тому їм необхідно змусити помилятися гостей і будь-якою ціною здобути очки. Цей поєдинок буде відрізнятися від кубкового – «металурги» проявлять більше обережності, їм цілком вистачить і нічиєї ", - цитує Саленка hotsport.ua з посиланням на газету "Команда".