Капітан збірної України Анатолій Тимощук мріє про мир на Донбасі.
«Родичів близьких на Донбасі немає, але дуже багато друзів і знайомих залишилося. Звичайно, я стежу за новинами і гостро переживаю через усе те, що в Україні відбувається. Війна - це завжди горе, велике нещастя. Гинуть люди, мирні люди... Про це важко говорити. Хочеться, щоб завжди знаходився компроміс. Щоб скоріше настав мир» , - сказав Тимощук в інтерв'ю «Чемпионату».