Тransfermarkt: «Динамо» заплатило більше 5 мільйонів фунтів за Антунеша

Динамо Київ 1 Лютого, 18:27 2482
Тransfermarkt: «Динамо» заплатило більше 5 мільйонів фунтів за Антунеша  | 19-27
Відоме видання «Тransfermarkt» повідомляє про те, що київське «Динамо» придбало Віторіну Антунеша.

Відоме видання «Тransfermarkt» повідомляє про те, що київське «Динамо» придбало Віторіну Антунеша.

За інформацією джерела, київський клуб виклав за захисника «Малаги» 5,28 мільйонів фунтів. Також повідомляється про те, що контракт з португальцем розрахований до 30 червня 2019 року.