Лукман Аруна: "Команда наполегливо працює, щоб знову стати на ноги"

Динамо Київ 5 Жовтня, 15:41 723
Лукман Аруна: Команда наполегливо працює, щоб знову стати на ноги | 19-27
Півзахисник київського "Динамо" Лукман Аруна заявив, що він щасливий у столичному клубі та його команда робить все, щоб перемагати.

"Команда наполегливо працює, щоб знову стати на ноги. "Динамо" - це один з великих європейських клубів, тому нас ніколи не можна списувати з рахунків. Я перебуваю в "Динамо" вже  два роки, і наразі все складається добре, і я цьому радий. Найголовніше для мене те, що я стараюсь показати свій максимум в матчах за "Динамо" і фанати це оцінюють. Я регулярно граю в складі киян, відтоді як я перейшов сюди з "Монако" два роки тому", - цитує Аруну нігерійське видання Punch.