- Ми знову побачили два різних тайми у виконанні нашої команди. У першому таймі повна перевага, в тому числі і по моментах. Але, на жаль, вважаються не моменти, а голи. Так що потрібно реалізовувати свої моменти. Ми не покарали суперника за помилки, яких вони припустилися, а нас покарали за наші помилки. Невпевнена гра центрального захисника і воротаря призвели до того, що команда програла. Хоча в першому таймі була наша повна перевага. Але матч триває 90 хвилин.
- Наскільки виправдали себе заміни?
- Не скажу, що вони підсилили гру. Ми намагалися освіжити фланги, додати їм швидкості. Але, на жаль, хлопці, які вийшли на заміну, вступили в гру не так активно, як хотілося б. Хоча, наприклад, Мякушко знайшов момент для удару, Савченко в основному підігравав... Ті ж Суарес і Каверін не готові на сьогоднішній день грати всі 90 хвилин, однак вони мають хоч якийсь досвід в 1-й лізі, тому ставка робиться на них. Але зараз вони готові зіграти тільки 55-60 хвилин.
- Чи стала для вас одкровенням гра Кадімяна?
- Звичайно, він забив два м'ячі, але ж в першому таймі ми йому фактично нічого не дали зробити. Він покарав нас за наші помилки. Індивідуально він особливо не погрожував, але свою роль зіграв постійний тиск, який він чинив на нашу оборону - при першому взятті воріт виграв позицію, при другому скористався помилкою воротаря. Ми були готові до такої гри, але його виконання виявилося краще, ніж у нашої оборони .
- «Динамо-2» відчуває проблеми у зв'язку з відсутністю такого забивного форварда, який вміє самому собі створити моменти?
- У нас все добре до штрафної. У нас не вистачає саме холоднокровності на завершальній стадії. До штрафної наша команда грає непогано. Тепер би ще почати реалізовувати ті моменти, які ми створюємо і ще надійніше грати ззаду. Нам не завадив би форвард, який би забивав голи.
- Чи все в порядку з Рижуком? Йому надавали допомогу в кінці поєдинку...
- У нього просто звело ногу судомою. Я думаю, що ніяких серйозних проблем не повинно бути, і завтра він вже буде в розташуванні збірної .
Олександр Хацкевич: «У нас не вистачає потужності і холоднокровності на завершальній стадії»
Головний тренер «Динамо-2» Олександр Хацкевич після програного матчу ПФК «Суми» (0:2) відповів на питання журналістів: