Владислав Ващук: «Важко сказати, чи здатний Антунеш закрити проблемну позицію лівого захисника в «Динамо»

Динамо Київ 2 Лютого, 13:48 683
Владислав Ващук: «Важко сказати, чи здатний Антунеш закрити проблемну позицію лівого захисника в «Динамо»   | 19-27
Екс-гравець «Динамо» і збірної України Владислав Ващук поділився своєю думкою з приводу можливого придбання киянами лівого захисника «Малаги» Антунеша.

Екс-гравець «Динамо» і збірної України Владислав Ващук поділився своєю думкою з приводу можливого придбання киянами лівого захисника «Малаги» Антунеша.

- Сьогодні з'явилася інформація, що київське «Динамо» близьке до підписання лівого захисника «Малаги» Антунеша. Чи можна вважати покупку Антунеша вдалим придбанням?

- Я думаю, що так. Все-таки це проблемна позиція у київського клубу, а Антунеш - гравець з чемпіонату Іспанії. Мені здається, там немає поганих футболістів. А взагалі, контракт ще не підписаний, треба дочекатися офіційних заяв, а вже потім про щось розмовляти.

- Що ви знаєте про Антунеша?

- Чесно, я останнім часом не сильно слідкую за іспанським чемпіонатом і не знаю, наскільки сильний у захисному плані Антунеш. У будь-якому разі, є ж селекційна служба клубу, тренерський штаб. Думаю, раз вони звернули увагу на цього гравця, значить стежили за ним, обробляли інформацію та напевно, він підходить під тренерську концепцію Реброва. Ребров зараз в такому становищі, що не має права придбати поганих футболістів, тим більше на позицію захисника.

- Чи здатний Антунеш нарешті закрити проблемну позицію лівого захисника в «Динамо»?

- Важко сказати. Скільки вже цих захисників було. Чого вартий хвалений Тремулінас... Так що я б не став загадувати. У будь-якому випадку, я повторюся, якщо вже тренерський штаб зацікавився Антунешем, значить він підходить під модель гри Сергія Реброва. А як він себе проявить, покаже тільки час. Але посилення в захисній лінії киянам просто необхідно, враховуючи боротьбу на трьох фронтах у другій половині чемпіонату, - цитує Ващука 1football.info.