"Шановні колеги!
Напередодні майбутнього матчу "Дніпро" - "Металіст", який з нетерпінням чекає вся футбольна Україна, закликаємо вас чітко дотримуватися всіх норм Регламенту в частині ліміту на легіонерів, який ви, на жаль, з немолчазної згоди ваших доброзичливців з ФФУ, неодноразово порушуєте.
У Регламенті чітко зазначено, що легіонером є той футболіст, який навіть за наявності українського громадянства не має права виступати за збірну України, і одночасно таких гравців на полі не може бути більше семи.
Ще до початку гри звертаємо вашу увагу на те, що, у разі чергового порушення, у нас не буде іншого вибору, окрім як звернутися до ФФУ, а потім, якщо необхідно, і в міжнародні органи спортивного правосуддя, гіркий досвід спілкування з якими у вас вже є."