Про це повідомляє сам гравець через свій Instagram
- Я залишаюсь у «Вест Бромвічі». Я не знаю, хто розповсюджує чутки про мій трансфер. Мені та моїй сім'ї тут дуже подобається. Я і надалі буду продовжувати тяжко працювати, - написав Браун.

Про це повідомляє сам гравець через свій Instagram
- Я залишаюсь у «Вест Бромвічі». Я не знаю, хто розповсюджує чутки про мій трансфер. Мені та моїй сім'ї тут дуже подобається. Я і надалі буду продовжувати тяжко працювати, - написав Браун.
