Едуардо: "У "Шахтаря" є гарна гра"

Футбол України 5 Жовтня, 19:06 851
Едуардо: У Шахтаря є гарна гра | 19-27
Форвард "Шахтаря" радіє перемозі над командою, яка ледве дихає і знаходиться на межі зникнення.

7:0 - такий підсумок матчу між донецькою командою та київським "Арсеналом". Як то кажуть, "чи не соромно ображати маленьких?". Едуардо - ні, він розказує офіційному сайту "Шахтаря", як його команда змогла зібратися і взагалі, у її складі грає багато сильних футболістів.

"Сьогодні всі побачили, що у "Шахтаря" є гарна гра", - задоволений хорват з Бразилії.