7:0 - такий підсумок матчу між донецькою командою та київським "Арсеналом". Як то кажуть, "чи не соромно ображати маленьких?". Едуардо - ні, він розказує офіційному сайту "Шахтаря", як його команда змогла зібратися і взагалі, у її складі грає багато сильних футболістів.
"Сьогодні всі побачили, що у "Шахтаря" є гарна гра", - задоволений хорват з Бразилії.