Алешандре: "Треба забити першими"

Динамо Київ 5 Жовтня, 20:16 676
Алешандре: Треба забити першими | 19-27
Плеймейкер донецького "Металурга" збирається здивувати "Динамо", якщо його ще взагалі можна чимось здивувати.

Плеймейкер донецького "Металурга" збирається здивувати "Динамо", якщо його ще взагалі можна чимось здивувати.

Алешандре зізнався офіційному сайту клуба, що команда очікує на важку, але цікаву гру. Додаткових сил додає впевнена нічия у минулому турі УПЛ проти "Шахтаря".

А здивувати "Динамо" гравець планує так - "Треба забити першими, бо фактор першого голу завжди важливий. Коли виграєш, значно легше грати".