Тарас Михалик: "Вболівав за Володимира"

Динамо Київ 6 Жовтня, 05:35 942
Тарас Михалик: Вболівав за Володимира | 19-27
Тарас Михалик відвідав вечір боксу в Москві. Весь поєдинок Кличко - Повєткін Тарас, у шарфику братів Кличків, провів на ногах.




- Андреналін зашкалював, - зізнався "Сегодня | Спорт" Тарас. - Я вперше на такій події. Хоча зараз і живу в Москві, але вболівав за Володимира. Переживав всі 12 раундів і задоволений, що Кличко переміг. Тепер хочу ще на бій .

- Хтось із партнерів по "Лококомотиву" був сьогодні на боксі?


- Знаю, були бажаючі, але вони не пішли. Ми ж сьогодні в Самарі грали. Я боявся, що не встигну, тому навіть квитки не брав. Але мені подзвонили з фан-клубу Кличків і сказали, що є квиток. Так я відразу з аеропорту в "Олімпійський". По дорозі в машині довелося переодягатися. За 10 хвилин до початку бою приїхав.

Нагадаємо, 5 жовтня відбувся поєдинок між Володимиром Кличком і Олександром Повєткінім, в якому Володимир зумів захистити свої чемпіонські пояси.