Відомий журналіст прокоментував рішення Ігоря Коломойського йти на вибори президента ФФУ.
«Зараз потрібно зрозуміти мотиви Коломойського. Навіщо йому ця історія», - написав Роман Бебех у своїй конференції на MatchDay.
«Те, що відбулося з виборами президента, до заяви Ігоря Валерійовича, виглядало як «договірняк». Кожен на цих виборах вирішував свої питання», - додав Бебех.