Степан Юрчишин: «Буде 2:1 на користь «Динамо»

Динамо Київ 6 Жовтня, 08:05 884
Степан Юрчишин: «Буде 2:1 на користь «Динамо» | 19-27
Напередодні принципового матчу між столичним «Динамо» і донецьким «Металургом», колишній головний тренер «Карпат» Степан Юрчишин для «СЕ в Україні» зробив свій проноз щодо можливого рахунку матчу.

- Для київського «Динамо» нині настали непрості часи. За такої гри динамівців очки їм даються важко. Але, враховуючи той факт, що команда Олега Блохіна грає вдома, все ж ризикну поставити на її перемогу з мінімальним рахунком. Мій прогноз - 2:1 на користь «Динамо, - прогнозує Юрчишин.