Про це він висловився після вчинку захисника «Тоттенхема» Яна Вертонгена, який, на його думку, своєю акторською майстерністю посприяв видаленню з гри Фернандо Торреса.
- Я багато разів говорив гравцям, що ненавиджу це. Це дуже погано. А прагнення до червоної картки для іншого гравця - це ганьба. Якщо одного разу я виграю матч, в якому буду відчувати, що один з моїх гравців повів себе некоректно, я скажу про це, - цитує слова Моурінью Dynamomania з посиланням на The Telegraph.