Служба безпеки НСК «Олімпійський» готується прийняти 17 000 уболівальників на матчі «Динамо» - «Металург».
Про це йшлося на традиційній передматчевій нараді з безпеки за участю представників усіх служб стадіону та команд, яка відбулася сьогодні на НСК. Також було повідомлено, що охороняти порядок на прилеглій до стадіону території будуть 1 040 представників міліції.
Середня відвідуваність домашніх матчів «біло-синіх» в ЧУ на даний момент становить майже 30 000 глядачів, хоча НСК «Олімпійський» може вмістити 70 050 уболівальників.