Новий президент Федерації футболу повинен займатися проблемами всього футболу, а не свого клубу чи регіону, вважає віце-президент Національного олімпійського комітету Микола Томенко.
«Для мене, як для вболівальника і віце-президента НОК не так важливо, хто буде керівником Федерації футболу, а принципово - яким має бути оптимальний керівник федерації. Цілком очевидно, що ми повинні залишити в минулому принцип поєднання «власник клубу-керівник федерації». Також, важливо забути про старе протистояння «Київ-Донецьк», - наводить слова Томенка «footboom.com».