Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про запрошення 27-річного іспанського спеціаліста Альберто Пачеко.
Альберто Пачеко буде працювати у дитячій академії клубу.
«Він працюватиме з академічними групами, будучи їх старшим тренером, але його роботу, як, втім, і діяльність всієї академії, контролюватиме Олександр Іщенко, який з посади старшого тренера академії переведений на посаду директора ДЮФШ ім. Валерія Лобановського», - цитує Суркіса газета «Команда».
Президент «біло-синіх» пояснив, що запрошення ще одного іноземного спеціаліста пов'язане з прагненням привести роботу всієї структури «Динамо» до єдиної методики:
«Ми дивимося в майбутнє і розуміємо, що в нинішній ситуації нам потрібно бути як ніколи уважними до своїх вихованців. Ми хочемо створити для молодих гравців всі умови для професійного зростання. За підсумками збору когось ми вже зараз залишимо в «Динамо», а когось на час, для одержання практики, віддамо в оренду іншим клубам».