У «Динамо» з`явився ще один іспанець

Динамо Київ 9 Лютого, 12:41 5883
У «Динамо» з`явився ще один іспанець  | 19-27
Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про запрошення 27-річного іспанського спеціаліста Альберто Пачеко.

Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про запрошення 27-річного іспанського спеціаліста Альберто Пачеко.

Альберто Пачеко буде працювати у дитячій академії клубу.

«Він працюватиме з академічними групами, будучи їх старшим тренером, але його роботу, як, втім, і діяльність всієї академії, контролюватиме Олександр Іщенко, який з посади старшого тренера академії переведений на посаду директора ДЮФШ ім. Валерія Лобановського», - цитує Суркіса газета «Команда».

Президент «біло-синіх» пояснив, що запрошення ще одного іноземного спеціаліста пов'язане з прагненням привести роботу всієї структури «Динамо» до єдиної методики:

«Ми дивимося в майбутнє і розуміємо, що в нинішній ситуації нам потрібно бути як ніколи уважними до своїх вихованців. Ми хочемо створити для молодих гравців всі умови для професійного зростання. За підсумками збору когось ми вже зараз залишимо в «Динамо», а когось на час, для одержання практики, віддамо в оренду іншим клубам».