Форвард «гірників» Луїс Адріано прокоментував інформацію про угоду між «Ромою» і «Шахтарем» щодо літнього переходу бразильця.
«Не було ніякої угоди між клубами», - заявив Луїс Адріано на питання італійських журналістів. «У мене є діючий контракт із «Шахтарем» і тепер я щасливий знову продовжити свою кар'єру тут. Я хочу виграти ще багато титулів і забити багато голів в оранжево-чорній футболці. Хочу віддати всього себе клубу.
«Рома» - це відмінна команда з великою історією, яка продовжує боротися за чемпіонський титул в Італії. Безсумнівно, трансфер в «Рому» був би чудовою нагодою для мене і моєї кар'єри. «Рома» досягла великих успіхів у єврокубках та Серії А і мені б подобалося грати в цьому клубі», - цитує бразильця «Шахта.org».