Сергій Сімінін: «Йти на тренерські курси мені ще рано»

Футбол України 9 Лютого, 14:45 939
Сергій Сімінін: «Йти на тренерські курси мені ще рано»   | 19-27
Екс-капітан «Волині» розповів, чому попрощався із «хрестоносцями», підсумував багаторічні виступи за лучан і повідав, як розгортається процес пошуку нової команди.

«Можу лише підтвердити слова Віталія Володимировича. Чому так сталося? Усе просто: не змогли знайти спільний знаменник, відтак не продовжили співпрацю. Якось так. Ми домовлялися, що всі питання владнаємо після першого збору. Приїхали, поговорили, але вирішити всі нюанси не вийшло.

Чесно, не хотілося залишати колег. Але така вже наша футбольна доля. Потрібно рухатися далі. Дуже вдячний Віталію Кварцяному та Анатолію Дем’яненку, котрий раніше працював. Та й усім, хто приклав руку до наших результатів, включаючи персонал клубу та вболівальників. Нічого поганого про «Волинь» язик не повернеться сказати.

Поки лише шукаю, де зможу продовжити свою кар’єру. До конкретних розмов справа не доходила. Думаю, що в пресі інформація про мене з’явиться лише тоді, коли підпишу контракт із кимось.

Тренерські курси? Мені ще рано. Я хочу ще пограти на хорошому рівні кілька років», - сказав 27-річний Сімінін в інтерв'ю «Українському футболу».