- Є інформація, що «Динамо» можуть зняти з Ліги Європи. Справа в тому, що в УЄФА і ФІФА є до москвичів претензії по fair-play. Вони витратили 200 мільйонів, а заробили - кіт наплакав. До них можуть застосувати санкції. Тільки які?, - сказав Бубнов в ефірі радіо «Спорт FM», передає Eurosport
Санкції від УЕФА. Московське «Динамо» виключать з єврокубків?
Футбольний експерт Олександр Бубнов заявив, що московське «Динамо» можуть виключити з єврокубків за серйозне порушення фінансового fair-play.