Віце-капітан "Динамо" відповів на запитання журналістів напередодні виїзного поєдинку з казахстанським клубом.
- Справа кожного, як налаштовуватися на цю
зустріч. Ми приїхали грати у футбол й досягати результату. Гадаю, ніщо не має
нам завадити.
- Чи немає зверхніх
настроїв?
-
Тренер розповів нам на теорії, що «Актобе» – хороша, організована команда. До
того ж в Україні є приклад донецького «Металурга» в Лізі Європи, який ніхто не
хоче повторити. Потрібно виконувати свої завдання.
- Є якісь особливості у
вашій підготовці до матчу? Приміром, «Селтик» із Шотландії привіз до Казахстану
свого кухаря.
- Ні,
ми вам довіряємо. Тут добре та смачно готують.
- Кого знаєте зі складу
«Актобе»?
-
Ковальчука, Давидова. А місцевих? Завтра дізнаюся.