Також хавбек назвав гру цікавою і сказав, що газон у Томську був в пристойному стані.
- Ми знали, що "Томь" останні кілька матчів не програвала, - сказав Тимощук. - Тому налаштовувалися дуже серйозно. Головне, що взяли три очки і продовжуємо лідирувати в чемпіонаті. Сама гра була цікавою. Газон для цієї пори року був в пристойному стані. Ми діяли дуже компактно, добре грали на контратаках, мали й інші моменти, щоб забити. Перемогли - і тепер з хорошим настроєм їдемо в збірні.
Анатолій Тимощук: "Їдемо в збірні з гарним настроєм"
Півзахисник "Зеніту" Анатолій Тимощук, коментуючи перемогу над "Томью" (3:0) в матчі 12-го туру чемпіонату Росії, зазначив, що головну мету пітерці виконали - пішли у відрив.