Віктор Вацко: «Дніпро» оберігає себе від проблем, пов`язаних з лімітом»

Футбол України 12 Лютого, 10:47 672
Віктор Вацко: «Дніпро» оберігає себе від проблем, пов`язаних з лімітом»  | 19-27
Відомий коментатор проаналізував трансферну політику «Дніпра».

Відомий коментатор проаналізував трансферну політику «Дніпра».

«Я б поки не говорив про «плюси» або «мінуси» кадрових перебудов у «Дніпрі». Це покаже час, гра і результати. Чесно кажучи, від Лео Матоса, Польового, Політила, враховуючи їхню гру у попередніх клубах, я в «Дніпрі» очікував більшого», - написав Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay. «Але, якщо говорити про нинішню трансферну кампанію, на один, на мій погляд, дуже важливий нюанс, який свідчить десь і про далекоглядність цієї роботи, увагу все ж звернув би».

«Українські гравці, на яких розраховує Маркевич: Федецький, Ротань, Чеберячко, Селезньов - це люди, яким 30 або за 30. І «Дніпру» потрібно вже зараз думати про адаптовану до гри команди заміну для цих людей. У Маркевича є досвід «Металіста», коли футболісти з українським паспортом - або ветерани, які наближаються до завершення кар'єри, або необстріляна молодь, на даному етапі не здатні давати необхідний результат».

«У «Дніпра» є ряд українців у розквіті футбольних сил: Бойко, Зозуля, Безус, Коноплянка (хоча, думаю, що влітку він «Дніпро» все ж покине). Повернувся Федорчук. Судячи з відгуків, він додав неймовірно, насамперед тактично, і є дуже реальним претендентом на, скажу так, регулярну ігрову практику».

«Ті ж Ксьонз і Голодюк - це теж українці в розквіті футбольних сил. Готові футболісти з досвідом, але й навіть з перспективою. З ними будуть набиратися досвіду таланти, яким зараз по 17-20 років, і які через 3-4 сезони повинні будуть прийняти естафетну паличку. Таким чином «Дніпро» в тому числі оберігає себе на найближчі роки від проблем, пов'язаних з лімітом. На мій погляд це - теж дуже позитивний момент характеристики роботи на трансферному ринку», - зазначив Вацко.