Екс-нападник «Динамо» Лукас Перес порекомендував футболістів УПЛ, які, на думку іспанця, можуть посилити його нинішню команду − «Депортіво».
«Мені дуже подобається Тайсон, який зараз грає у донецькому «Шахтарі». А також Андрій Ярмоленко та Мігел Велозу з київського «Динамо», - цитує форварда La Opinión A Coruña.
Також Лукас відзначив захисника «Шахтаря» Ярослава Ракицького, назвавши його найсильнішим оборонцем, проти якого доводилося грати.
