У стадіона в Актобе - проблеми з газоном

Динамо Київ 22 Серпня, 09:50 899
У стадіона в Актобе - проблеми з газоном | 19-27
Газон в Актобе після нічної зливи - в ненайкращому стані.
Напередодні першого матчу двоматчевого протистояння "Динамо"(Київ) та "Актобе" на стадіоні "Центральний", де відбудеться поєдинок, виникли проблеми з газоном. Вночі містом пройшов дощ, що значно вплинуло на якість покриття.  Як виявилось, на "Центральному" відсутня дренажна система, тому поле знаходиться в поганому стані. 
Чи допоможе це клубу з Казахстану знівелювати перевагу киян у техніці та зрівняти шанси на перемогу в сьогоднішньому протистоянні, дивіться о 16:00 на каналі "2+2".