Нагадаємо, що марокканці були відсторонені від участі в континентальних турнірах до 2019 року, а також оштрафовані майже на 9 мільйонів євро.
- Ми здивовані, тому що санкції спрямовані в першу чергу проти гравців, - йдеться в заяві FIFPro. Постраждають не лише футболісти. Відсторонення від трьох Кубків Африки означає позбавлення цілого покоління гравців можливості проявити себе на континентальному рівні і отримати міжнародну практику. Легше було заборонити Марокко на багато років приймати Кубки Африки, а також призначити більший штраф.