Півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс не зіграє у наступному контрольному поєдинку з «Відеотоном».
Про це Ленс написав у своєму «Інстаграмі»:
- Відіграв останню передсезонну гру, тепер зосереджусь на Лізі Європи, на грі проти «Генгама».

Півзахисник київського «Динамо» Джермейн Ленс не зіграє у наступному контрольному поєдинку з «Відеотоном».
Про це Ленс написав у своєму «Інстаграмі»:
- Відіграв останню передсезонну гру, тепер зосереджусь на Лізі Європи, на грі проти «Генгама».
