Святослав Вакарчук: «Динамо Київ» - команда контрастів»

Динамо Київ 7 Жовтня, 04:59 615
Святослав Вакарчук: «Динамо Київ» - команда контрастів» | 19-27
Лідер українського рок-гурту «Океан Ельзи» на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter залишив коротенький коментар, в якому висловив власну думку з приводу вчорашньої перемоги «Динамо» Київ над донецьким «Металургом».

«9:1 проти донецького «Металургу»!!! «Динамо Київ» - команда контрастів :) », - написав Вакарчук.

Нагадаємо, свій наступний матч в рамках УПЛ «Динамо» проведе 20-го жовтня проти київського «Арсеналу». Чекаємо на столичне дербі.