«9:1 проти донецького «Металургу»!!! «Динамо Київ» - команда контрастів :) », - написав Вакарчук.
Нагадаємо, свій наступний матч в рамках УПЛ «Динамо» проведе 20-го жовтня проти київського «Арсеналу». Чекаємо на столичне дербі.
«9:1 проти донецького «Металургу»!!! «Динамо Київ» - команда контрастів :) », - написав Вакарчук.
Нагадаємо, свій наступний матч в рамках УПЛ «Динамо» проведе 20-го жовтня проти київського «Арсеналу». Чекаємо на столичне дербі.